APIE NAUDOJAMĄ KOSMETIKĄ

 

BDR

imagesbdr__.jpg 

BDR (Beauty Defect Repair) – vokiškas odos defektų šalinimo metodas, pelnęs apdovanojimų medicininės kosmetologijos srityje. Šis metodas naudojamas siekiant atitolinti senatvės požymius, sumažinti raukšles bei randus. BDR sukūrė iki tam tikro lygio efektyvią alternatyvą invazinei chirurgijai, kurios rezultatai prilygsta medicininio gydymo rezultatams. BDR yra neinvazinis ir labai veiksmingas gydymo kompleksas, plačiai priimtas ir patvirtintas dermatologų, plastikos chirurgų ir kosmetologų Vokietijoje, bei daugelyje kitų šalių visame pasaulyje. Kombinuotas rūgščių pilingas, odos mikrošveitimas, stimuliacija mikroadatomis, šviesos terapija ir aukščiausios kokybės veikliųjų medžiagų derinys leidžia idealiai sujungti metodus kartu naudojant medicinines, dermatologines ir kosmetines technologijas. BDR - tai graži oda, saugiu ir sveiku būdu!

 

FILORGA

Filorga_M_HA_10.jpg

Prancūzų Laboratoires FILORGA 35 metus specializuojasi anti-ageing srityje ir yra tarp 5  geriausių estetinės medicinos laboratorijų pasaulyje. Kompanija sukūrė pilną estetinės medicinos  produktų paletę anti-ageing priežiūrai: NCTF mezoterapijos mišiniai, GLYKOPEEL cheminiai  pilingai ir X-HA audinių užpildai. Laboratoires FILORGA - tai medicininė patirtis, pateikta  kosmetikos produktuose, skirtuose atlikti profesionalias procedūras, bei puoselėti odą namuose.  Priežiūros programos bei priemonės veikia  kompleksiškai ir efektyviai, koreguoja visus senėjimo  ląstelių požymius audinių ir organų lygmenyje. Programų veiksmingumą galima sustiprinti  naudojant 3 estetines metodikas: cheminius pilingus, krioterapiją bei šviesos terapiją.

GUINOT

images_1.jpg

GUINOT  kompanijos šūkis - oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui. Norint, kad kosmetinių procedūrų rezultatai būtų įspūdingi, odą reikia aprūpinti kokybiškais aktyviaisiais komponentais, kurie patenkintų jos poreikius. Papasakokite kaip norėtumėte pagražinti savo odą, paaiškinkite, ko norėtumėte ir Jūsų grožio svajonės išsipildys. Moterys, turinčios didžiausių lūkesčių odos priežiūrai, teikia pirmenybę grožio salonuose atliekamoms procedūroms su GUINOT kosmetika bei aparatu. Kompanija gyvuoja 50 metų ir yra viena iš pasaulio kosmetikos gamintojų lyderių. Moderniausi odos priežiūros metodai, išskirtinės veikliųjų medžiagų formulės, išskirtinės procedūrų atlikimo technikos. GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviais komponentais, kurie gyvybiškai svarbūs ląstelių gyvybei ir atsinaujinimui. Ligoninės aplinkoje šios biologiškai aktyvios medžiagos gali sukurti naują odą. Visi GUINOT produktai yra sukurti be parabenų ir GMO, todėl oda juos puikiai prisitaiko.

 MARY COHR

mary_cohr1.jpg 

MARY COHR -  išskirtinis efektyvumas, aukščiausias profesionalumas ir garantuotas rezultatas.   Kompanija įkurta 1977 metais, turinti savo laboratoriją bei gamyklą, kuri yra įrengta pagal farmacijos kompanijoms taikomus standartus. MARY COHR kosmetika yra ypatinga tuo, jog joje yra  iš viso pasaulio švariausių kampelių surinkti efektyviausi augalų komponentai: be parabenų, gmo, cheminių filtrų, todėl oda juos puikiai toleruoja. Kompanija sukūrė Catio Lift aparatą, kurio pagalba atliekamos greito poveikio ir itin efektyvios ilgalaikį rezultatą suteikiančios gilaus veido valymo, drėkinimo ir stangrinimo procedūros. MARY COHR siūlo unikalią odos priežiūrą, su kuria išsipildys kiekvieno svajonė - ištisus metus lygi, pailsėjusi ir skaisti oda, lyg ką tik grįžus iš atostogų. MARY COHR – tai liukso klasės prancūzų kosmetika, leidžianti ilgai džiaugtis gražia oda, skirta intensyviai veido ir kūno odos priežiūrai, tiek atlikti procedūras, tiek  puoselėti odą namuose.


SeSDERMA

sesderma05.jpg

 Nuo 1989 metų SeSDERMA Ispanijos laboratorijos sukūrė daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros     produktų, kurie buvo įvertinti dermatologiniuose laimėjimuose. SeSDERMA yra viena iš didžiausių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje. Jos išskirtinumas – universalūs pilingai, kuriuose derinamos kelios įvairios rūgštys viename produkte, kurios neiššaukia alerginės reakcijos. Ypatingos odos gydymo procedūros ir produktai yra žinomi medicinos bendruomenei visame pasaulyje dėl jų veiksmingumo ir aukštos kokybės. Pasitelkiant SeSDERMA produktus sprendžiamos šios problemos: į spuoguotumą linkusi oda, aknė; atopinis, seborejinis dermatitas;  pigmentacijos; kuperozė, jautri, sudirginta oda.


O.D.A. - OPTIMUM DERMA ACIDITATE

oda.jpg

Tai profesionali lietuviška, organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa-hidroksi ir beta-hidroksi-rūgštys, tokios kaip: glikolio, pieno, salicilo. O.D.A. – tai fiziologinį poveikį turintis produktas, kuris nesutrikdydamas visos subalansuotos organizmo veiklos, veikia stimuliuojančiai, regeneruojančiai ir stiprina odos imunitetą. O.D.A. suteikia galimybių spręsti šias odos problemas: spuoguota, poreta, riebi oda; pigmentinės dėmes; suglebusi, raukšlėta oda; jautri, plona oda linkusi į alerginius berimus; randai po spuogų. Cheminio šveitimo procedūros - tai puiki galimybė pagerinti odos išvaizdą bei būklę.


KLAPP

images_______.jpg
 Daugiau kaip 30 metų vokiečių kompanija KLAPP Cosmetics yra lyderis profesionalios kosmetikos industrijoje. Kompanijos sėkmės pamatą sukūrė jos steigėjas, tradicinės rytų ir natūralios medicinos praktikas Gerhard Klapp. Gerhard Klapp - homeopatas, natūralios medicinos šalininkas, dėl to jis tapo vienu iš geriausių grožio specialistu kosmetikos industrijoje. Šiandien Vokietijoje daugiau kaip 3000 grožio terapijos specialistų praktikuoja sukurtus G. Klappo ypatingus gydymo metodus. KLAPP Cosmetics kuria išskirtinius veido ir kūno  priežiūrai skirtus produktus, profesionalioms procedūroms bei produktus namų sąlygoms naudoti.

 
BABOR

imagesoo.jpg 

Grožis tarsi viso gyvenimo kūrinys - taip galima apibūdinti nepaprastą Babor ženklo kosmetiką. Babor - vokiečių kompanija, kuri gamina natūralią kosmetiką nuo 1955 m. Kompanijos darbo principas - natūralių kosmetinių priemonių veido ir kūno odos priežiūrai, sujungiančių efektyvius gamtos komponentus su naujausiomis technologijomis bei gamyba. Babor odos priežiūros filosofija remiasi dviem pagrindinėmis odos savybėmis: odos tipu bei būkle. Babor turi daugiau nei 600 produktų ir 130 procedūrų skirtų veidui bei kūnui. Kokybė ir efektingumas - Babor produktų sėkmė!

PHYTOMER

images.jpg
Profesionali prancūzų jūrinės SPA kosmetikos kompanija PHYTOMER, įkurta 1971 metais, kuri pasaulyje pirmoji panaudojo jūros turtus kosmetologijai. SPA (Sanum per aqua - lot.): sveikata iš vandens - ši nuostata yra PHYTOMER filosofijos širdis. Tai SPA kosmetika, kurios mokslinių laboratorijų tyrimų kryptis atspindi produktų sudėtį: 100% natūralios jūrinės sudedamosios dalys, dumbliai, liofilizuotas jūros vanduo,  pakrančių augalai, įgiję unikalių savybių dėl atšiaurių augimo sąlygų (atsparumas klimato pokyčiams: vėjui, druskai ir t.t.).  PHYTOMER niekada nesiliovė augusi ir per 40 savo veiklos metų tapo gerai žinomu pasauliniu prekiniu ženklu, garsėjančiu aistra jūros lobiu pritaikymui žmogaus grožiui bei sveikatai atkurti ir išsaugoti.

 

 
Kaina
Trukmė
Rezervuokite
+370611 48475
Teiraukitės
kunuiirveidui@gmail.com