KAUKIŲ TERAPIIJA

 

Veido kaukės paprastas, bet  greitas ir veiksmingas būdas pagerinti odos būklę! Naudojant tinkamai parinktą kaukę, odos grožiu galėsite džiaugtis ilgiau.

54b0b23f7cf232525ad3eb9080a990f145afad88.jpg

Kaukės – populiariausia veido priežiūros priemonė, padedanti greitai pajusti rezultatus.  Kaukės parenkamos individualiai pagal odos tipą, esamą odos būklę ir poreikį esamu momentu. Kaukės išsprendžia konkrečias problemas: drėkina, ramina, maitina, mažina pigmentaciją (balina), gaivina ir skaistina odą, ją valo, stabdo raukšlelių susidarymą, stangrina, pašalina stresą ir uždegimą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, mažina poras, stiprina odos imunines funkcijas. Kaukę (jei naudojate namų sąlygomis) laikyti reikia tiek, kiek nurodyta instrukcijoje ir tepant netaupyti - optimaliausias sluoksnis yra 3 mm. Jeigu yra galimybė, verčiau rinktis profesionalių kaukių terapiją, nes profesionaliose kaukėse yra daugiau veikliųjų medžiagų, be to dauguma profesionalių kaukių (kolageno lakštai, alginatinės, termokaukės ), nepritaikytos naudoti namų sąlygomis. Kiekvienos procedūros poveikis gali būti sustiprintas papildomai naudojant termokaukę, alginatinę  ar kolageno lakšto kaukes.

Termokaukės būna miltelių pavidalo, kurie maišomi su vandeniu ar specialiu tirpalu tol, kol masė virsta koše. Užtepamos greitai, nes kaukė kietėja. Prieš paskirstant ją ant veido, oda patepama storu sluoksniu kremo ar kremines kaukės. Ši kaukė šildoma suaktyvina kraujotaką,  skatina aktyviąsias medžiagas kuo giliau skverbtis į odą. Kietėdama kaukė sulaiko šilumą odoje, kraujo apytaka pagreitėja, puikiai įsigeria prieš tai užteptos kaukės, serumai ar kremai. Vėliau kaukė pradeda vėsti,  tuo pat metu tarsi „užrakindama“ odoje veikliąsias medžiagas. Stingdama kaukė  stangrina odą, formuoja veido kontūrus,  mažina raukšles, bei sustiprina kitos kaukės, serumo ar kremo poveikį.


Alginatinės kaukės būna miltelių pavidalu, išgaunamų iš jūros dumblių. Tepama ant veido, kaukė greitai virsta gumą primenančia vėsia kauke. Alginatinės kaukės turi puikią savybę – padeda visiems prieš kaukę naudotiems produktams ( kremams, serumams ) pasiekti giliausius odos sluoksnius.  Staigiai ramina, drėkina, detoksikuoja, stangrina  ir  modeliuoja veido ovalą, bei atpalaiduoja odą. Gryną alginatinę kaukę galima naudoti net ant labai dirglios ar saulėje nudegintos odos, esant dermatitui. Joje nėra riebalų, todėl ypač puikiai toleruoja riebią odą turintys žmonės. Po šios kaukės efektas išlieka net iki  savaitės, todėl ypatingai patiks tiems, kurie neturi laiko pastoviai rūpintis savo oda, bet nori greitai pasigrąžinti prieš ypatingą progą.

Kolageno lakšto kaukė buvo sukurta medicininiais tikslais: gydyti sunkius nudegimus. Vėliau jų naudojimas buvo pritaikytas estetinėms ir grožio procedūroms. Ši gaivinanti ir aktyvi „antrosios odos“
kaukė – tai grynojo kolageno skaidulų tinklas, labai panašus į žmogaus odos struktūrą. Toks kolageno lakštas išgaunamas specialiu šaldymo-džiovinimo gamybos proceso būdu. Tai užtikrina kolageno grynumo, tikrųjų savybių, biologinio aktyvumo apsaugą, toleranciją odai ir padeda išvengti konservuojančių medžiagų naudojimo. Kolageno lakšto kaukės naudingas poveikis: užtikrina ypatingą drėkinimą, mažina sudirgimus ir paraudimus, ramina ir gaivina, gerina odos stangrumą,  mažina raukšles. Pagrindinės kolageno kaukių naudojimo indikacijos yra odos drėkinimas ir raminimas, kadangi turi ypatingą pajėgumą surišti vandenį. Užtikrina efektyvų vandens ir kolagėno pernešimą į odą, o tai suteikia ypatingo gaivumo ir spindinčios odos išvaizdą.

Kreminės kaukės


Procedūros eiga:

  • odos nuvalymas
  • odos šveitimas
  • paakių, veido, kaklo kaukė
  • odos tonizavimas
  • veido ir paakių kremas pagal  odos tipą ir būklę 


 
Kaina
10-15/20-30 € *
Trukmė
30-45 min.
Rezervuokite
+370611 48475
Teiraukitės
kunuiirveidui@gmail.com
*10-15 € kolagėno lakšto, alginatinė, termo ar vnt. kaukė, papildomai kitos procedūros metu
20 € šveitimas + kreminė kaukė
30 € šveitimas + kolagėno lakšto, alginatinė, termo ar vnt. kaukė, kaip atskira procedūra