VEIDO ATPALAIDUOJANTIS, JAUNINANTIS MASAŽAS Spa 3 tehnikų: neurosedatyvinis, hemolimfodrenažinis, chiroplastinis

 

SPA masažas - tai 3 pasaulyje pripažintų masažo technikų derinys: chiro, neurosedatyvinio ir hemolimfodrenažinio.

Tai efektyvus jauninatis bei atpalaiduojantis masažas. Masažo metu iš pradžių pašalinama įtampa pečių, sprando, kaklo srityje, po to pereinama prie veido - atpalaiduojami mimikos raumenys, suaktyvinama kraujotaka, šalinami besikaupiantys skysčiai, ko pasekoje veidas tampa lygesnis ir skaistesnis. Po šio masažo jausitės  ne tik gražesni, pailsėję, bet ir kupini naujų jėgų, suradę vidinę ramybę.

Chiro masažas - tai įvairių masažo sistemų ir kineziologijos sintezė. Masažas mažina raumenų nuovargį ir sąstingį, šalina toksinus ir patinimus, sprendžia atonijos (suglebimo) problemą.

Neurosedatyvinis masažas skirtas šalinti įtampą, emocinio ir psichinio pobūdžio stresą ir jo sukeltas pasekmes: chronišką nuovargį, apatiją, miego sutrikimus, dirglumą. Masažo metu pasiekiama būsena  artima sveikam miegui. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, sumažėja dominuojančio pusrutulio aktyvumas, stimuliuojami smegenų centrai.


Hemolimfodrenažinis masažas veikia limfinę, venų
 ir tarpląstelinio skysčio sistemas. Atliekant masažą pagerėja kraujotaka, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinami toksinai.

 

 
Kaina
35 €
Trukmė
45 min.
Rezervuokite
+370611 48475
Teiraukitės
kunuiirveidui@gmail.com